Hakkımızda

Hotel Residence'e Hoş Geldiniz


Hotel Residence, İstanbul şehir merkezinin Avrupa yakasında, Beyoğlu bölgesinde ve havaalanına 25 km uzaklıktadır. Beyoğlu, çeşitli doğaları kucaklamak, etnik ilişkili ve Dini gruplar Tarihi, kültürel zenginlik ve otantik atmosfere sahip olmasına rağmen, İstanbul vatandaşlarının ve yabancı turistlerin büyük bir hedefi vardı. Tasarımının Beyoğlu yöresinin kültürel mimarisiyle buluştuğu mimari şaheser Hotel Residence, seçkin şıklık konforunda evde olma hissi veriyor.

  • Restoranımızda, Osmanlı mutfağının en lezzetli örnekleriyle zevkinize hizmet eden restoranla buluşacaksınız. Açık büfe kahvaltıda olduğu gibi akşam yemeğine özel mutfaklar hazırlanabilir.
  • Hotel Residence 'ın muhteşem mimarisi ve tasarımı zaferi, İstanbul kentlerinin tarihini yansıtıyor. Sizi zarif ve rahat bir ortamda dinlenmeye davet eden yavaş müzik sayesinde, lobinin modern bir şekilde dekore edilmiş kısmında ya da başka bir yerde satranç ya da tavla oynayarak vaktinizi alabileceğiniz antika alanda içeceğinizin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Hotel Residence İstiklal Caddesine 30 mt uzaklıktadır. Beyoğlu yöresi içerisinde en popüler cadde olan İstiklal Caddesi. Trafiğe kapalı bir alanda belli başlı butikleri, restoranları, kafeleri, eğlence merkezleri ve alışveriş merkezlerini barındırıyor. Hotel Residence, tarihi ilgi ve güzelliğin sayısız yerine, belli başlı iş ve alışveriş merkezlerine eşsiz konumu dolaşımı yürüyüş, taksi veya toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir kılmaktadır.
  •  Hotel Residence, iyi döşenmiş modern odalara sahiptir.

İstanbul Havaalanı / 25 km
Sabiha G. Havaalanı / 25 Km
Sirkeci Tren Istasyonu / 4Km
Taksim Meydanı / 500 Metere
İstiklal Caddesi / 30 Metre
Galata Kulesi / 1 Km

  0(533)065-6370